Hakkımızda

Lantana Parke A.Ş.

1996’da İstanbul Türkiye’ de kurulan Lantana Parke A.Ş. ithalat yaparak başladığı parke serüvenine, Türkiye ve dünya pazarındaki hedef kitle beklentisini karşılamak üzere, yüksek kaliteli lamine parke üretimi yaparak devam etmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübelerini üretime aktaran Lantana Parke; müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak, ürün yelpazesini, günümüz teknolojisinden yararlanan makinalarını ve teknik ekip alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Dünya trendlerine göre renk ve dokuları yakından takip eden kolleksiyonlar üreten Lantana Parke, yurt içi ve yurt dışındaki hedef kitlelerin tercihi olmaktadır.

misyon

MİSYONUMUZ

Lantana olarak kaliteli, yenilikçi, özgün ürünler üreterek ve kalite standartlarından taviz vermeden güvenli ticaret ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Amacımız; sürdürülebilir büyüme potansiyelimiz, geniş ürün yelpazemiz ve bizi tercih ederek farkını ortaya koymak isteyen çözüm ortaklarımız ile emin adımlarla ilerlemektir.

mission-icon

VİZYONUMUZ

Türkiye ve dünya pazarındaki yerini büyüterek ve doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak, hedef kitlenin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Sizden Gelenler

Estetik Bütünlük Sağlayan
Zemin Kaplamaları

Parke uygulama ve zemin kaplama çözümleri ile sektördeki belirgin yerini koruyan Lantana ürünleri.